Skip links

Služby

Nabízíme komplexní služby týkající se tepelných čerpadel.

Montáže tepelných čerpadel

Navrhneme vám projekt na míru, provedeme montáž tepelného čerpadla a samozřejmostí je také vlastní servis tepelných čerpadel.

Naše zkušenosti jsme získali při montážích již více než 1000 tepelných čerpadel všech typů.

Servis tepelných čerpadel

Naše servisní oddělení přijímá objednávky na servis tepelných čerpadel pomocí webového formuláře nebo e-mailem servis@ivtnachod.cz nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Případně nás můžete kontaktovat telefonicky na 777 174 777, a to v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Odborný servis zajišťujeme vlastními servisními techniky. Disponujeme špičkovými diagnostickými přístroji i plně vybavenou dílnou a velkým skladem náhradních dílů.

Postaráme se o vaše tepelné čerpadlo nejen během záruky, ale třeba i 20 let po jejím skončení.

Servisní smlouva

Využít můžete i náš program preventivních servisních prohlídek a údržby, který minimalizuje celkové náklady na servis a předchází nepříjemným poruchám. Pokud budete mít zájem o tuto službu, neváhejte nás kontaktovat.

Pro zkvalitnění a zrychlení servisních zásahů nabízíme našim zákazníkům možnost uzavření servisní smlouvy, která zajistí rychlý zásah nebo radu v různě nastalých situacích. Proč uzavřít servisní smlouvu a jaké výhody z toho plynou pro Vás?

Prevence a diagnostika

Preventivní servis a diagnostika zařízení a s tím spojené včasné odhalení případných vad.

Garance rychlosti

Zahájení havarijních prací do 24 hodin od nahlášení závady na centrálu.

Partnerský vztah

Trvalý partnerský vztah s nabídkou zvýhodněné servisní práce a slev na originální náhradní díly.

Objednejte si servis jednoduše pomocí webového formuláře.

Objednat servis

Zařízení dotace

Aktuální dotační programy Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám Vám pomohou ušetřit nemalou finanční částku spojenou s vytápěním. Pro naše zákazníky pomůžeme zdarma s veškerou potřebnou administrativu spojenou s vyřízením a vyúčtováním dotace.

V rámci programu Kotlíkové dotace na tepelné čerpadlo získáte až 180 000 Kč při splnění podmínek. Více informací zde.

V rámci programu Nová zelená úsporám a v případě tepelného čerpadla země-voda a vzduch-voda s ohřevem teplé vody, je výše dotace 100 000 Kč, bez ohřevu teplé vody 80 000 Kč. V případě tepelného čerpadla vzduch-vzduch je pak dotace 60 000 Kč. Více informací zde.

Zajišťujeme kompletní servis

Návrh topného systému a montáž

Navrhujeme vhodné topné systémy dle tepelných ztrát objektu. Provedli jsme více než 600 instalací tepelných čerpadel všech typů, u všech montáží používáme kvalitní materiály.
Více…

Odborný servis a čištění

Pravidelné čištění od usazenin a vodního kamene výrazně ovlivňuje  životnost čerpadla. Servis a čištění tepelných čerpadel zajišťujeme naším zaměstnancem 24 hodin denně.
Více…

Zařízení dotace

Připravíme a dodáme investorům veškeré podklady pro dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám.
Více…

Jak fungují čerpadla a topné systémy?

Čerpadla fungují na podobném principu jako lednička, akorát opačně. Lednička odebírá teplo potravinám a posílá ho do místnosti. Tepelné čerpadlo odnímá teplo z okolí vytápěného objektu (vzduchu, země nebo vody) a převádí ho na vyšší teplotní hladinu použitelnou pro vytápění a ohřev teplé vody.

Více o tepelných čerpadlech

Jaké tepelné čerpadlo vybrat?

Tepelná čerpadla získávají až 80 % tepla ze vzduchu, země či vody a na tomto základě se dělí. Před samotným výběrem je potřeba zjistit, kde budete tepelné čerpadlo využívat a jaké jsou podmínky pro jeho instalaci. Vybíráte tepelné čerpadlo pro novostavbu, pro rekonstrukci starší zástavby nebo pro velké komerční objekty? Pomůžeme vám s výběrem.

Prohlédnout sortiment

Máte zájem o instalaci tepelného čerpadla?
Vyplňte náš formulář a ozveme se vám.

Odeslat poptávku