Skip links

Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu

Do týmu hledáme posilu – servisního technika v oboru tepelných čerpadel

Jsme česká firma IVT Náchod. Své jméno jsme spojili se švédskou značkou IVT, která je největší výrobce tepelných čerpadel v Evropě. Stali jsme se zakládajícím členem sítě odborných montážních firem označených IVT CENTRUM. Tato centra sdružují specialisty na technologii tepelných čerpadel, kteří udržují vysokou kvalitu řemeslné práce a servisu.

Pracovní náplň

  • Provádění servisu a oprav švédských tepelných čerpadel IVT,
  • uvádění zařízení do provozu,
  • drobné instalační práce,
  • čištění a diagnostika tepelných výměníků,
  • servis zařízení v regionu Východní Čechy.

Nabízíme

  • Práci v profesionálním a přátelském kolektivu,
  • týmovou podporu v průběhu vzájemné spolupráce,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • zajímavé ohodnocení v rámci bonusového systému,
  • pravidelné profesní školení,
  • služební automobil,
  • mobilní telefon, notebook.

Požadujeme

  • Radost ze smysluplné práce (umět pomáhat druhým v nouzi),
  • chuť dále se rozvíjet v oboru,
  • komunikační schopnosti,
  • aktivní přístup k profesnímu vzdělávání se,
  • výuční list v oboru elektrikář,
  • znalost základní práce s PC,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • praxe v oboru je vítána.

Kontaktní osoba

Ing. Dušan Stejskal
777 867 797
stejskal@ivtnachod.cz

Máte zájem o instalaci tepelného čerpadla?
Vyplňte náš formulář a ozveme se vám.

Odeslat poptávku