Skip links

Úsporné tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

IVT AERO

Za málo peněz hodně muziky. To je IVT AERO.

IVT AERO je mnohem levnější než ostatní typy tepelných čerpadel, zvládá ale mimořádně levně topit i chladit. Z 1 kWh elektřiny, dokáže vyrobit i 7 kWh tepla.

Díky vestavěné čističce vzduchu s ionizátorem, budete navíc doma dýchat mnohem zdravější a příjemnější vzduch.

IVT AERO je ideálním doplňkem domů a bytů s jakýmkoliv elektrickým topením, protože se snadno instaluje i do stávajících objektů.

Vnitřní jednotka fouká teplý vzduch přímo do vytápěného prostoru. Pro vytápění vzdálenějších místností se v případě potřeby využije stávající elektrické topení.

U bytů s otevřenou dispozicí, se může IVT AERO stát i hlavním zdrojem tepla pro celý byt nebo dům.

Odeslat poptávku

Šetří peníze – v domech vytápěných elektřinou

Temperuje a topí – v chatách, chalupách, dílnách

Celoroční provoz – v zimě topí a v létě chladí

Vestavěná ionizační čistička vzduchu

Nejvyšší energetická třída A+++

Nejvyšší energetická třída A+++ pro vytápění. Nejvyšší energetická třída A+++ pro chlazení.

Bude vytápět a temperovat vaší chatu, nebo chalupu

IVT AERO bude temperovat váš rekreační objekt na 10 °C aby nepromrzl a po vašem příjezdu pomůže s rychlým vytopením objektu na komfortní teplotu. I v zimě si tak užijete volna v teple, bez čekání „až to ty kamna konečně vytopí“.

Před odjezdem na víkend můžete tepelné čerpadlo přes mobilní telefon přepnout na plný výkon a začít naplno topit ještě před vaším příjezdem.

Provoz tepelného čerpadla je velmi levný i při běžné elektrické sazbě. Po většinu roku je využití tepelného čerpadla levnější než vytápění dřevěnými briketami.

Prohlédnout sortiment

Jak IVT AERO funguje?

IVT AERO ohřívá, stejně jako kamna, jedno místo v domě. Díky ventilátoru, ale dokáže teplo dodat mnohem rychleji a do větší vzdálenosti.

Z vnitřní jednotky proudí teplý vzduch do největšího otevřeného prostoru v bytě a otevřenými dveřmi se teplý vzduch dostává do ostatních místností.

Vestavěný senzor Intelligent Eye zjištuje, kde se v místnosti nachází lidé. Funkce Ultra Wide Air Flow směruje podle senzoru při vytápění i při chlazení dva proudy vzduchu do místnosti tak, aby jeho proudění bylo pro obyvatele co nejpříjemnější (pouze model AERO 909).

Co Vás ještě potěší

Tepelné čerpadlo s evropskou značkou kvality Q prochází důkladnou kontrolou v nezávislé zkušebně. Jen u tepelných čerpadel s touto značkou můžete plně důvěřovat deklarovaným parametrům výkonu a topného faktoru.

Vytápění s plynule řiditelným výkonem až 8,5 kW

Ovládání mobilním telefonem.

Klimatizace s chladícím výkonem až 4,2 kW

Odvlhčování vnitřního vzduchu

Temperace prostoru na 10 °C

Vyčistí a osvěží vám vzduch díky ionizační čističce

Zaujalo Vás toto tepelné čerpadlo?
Nechte si zdarma zpracovat nabídku!

Chci nabídku